Cilindrische rollagers met één rij en volledig complementair zijn ontworpen zonder kooistructuur, waardoor het maximale aantal rollen in het lager mogelijk is. Dit vergroot het contactoppervlak en verbetert de radiale belastingscapaciteit aanzienlijk in vergelijking met standaard gekooide ontwerpen.
Ze zijn geschikt voor toepassingen waarbij:
Typische uitrusting omvat versnellingsbakken, mijnbouwmachines, pompen, compressoren, staalverwerkingssystemen en industriële transmissie-eenheden.

| Enkele rij volledig complementaire cilindrische rollagers | ||||||||||
| Lagermodel | Afmetingen (mm) | Basisbelastingswaarden (kN) | Beperkingssnelheid (tpm) | Gewicht | Ontwerpkenmerken | |||||
| d | D | B | r | Cr | Cor | Vet | Olie | (kg) | ||
| NCF 18-serie (binnenring dubbele flens, buitenring enkele flens) | ||||||||||
| NCF 1822 | 110 | 140 | 30 | 1.5 | 152 | 183 | 3800 | 4500 | 1.45 | Unidirectionele axiale belastbaarheid |
| NCF 1830 | 150 | 190 | 37 | 2 | 208 | 260 | 3000 | 3600 | 2.8 | Hoge stijfheid |
| NCF 1840 | 200 | 250 | 45 | 2.1 | 280 | 360 | 2400 | 2800 | 4.9 | Zwaar ontwerp |
| NCF 1856 | 280 | 350 | 56 | 3 | 425 | 570 | 1800 | 2200 | 10.2 | Voor extreme belastingen |
| NCF 29-serie (binnenring dubbele flens, buitenring enkele flens) | ||||||||||
| NCF 2920 | 100 | 140 | 30 | 1.5 | 142 | 170 | 4000 | 4800 | 1.4 | Compact zwaar uitgevoerd |
| NCF 2932 | 160 | 220 | 40 | 2.1 | 250 | 320 | 2600 | 3200 | 4.6 | Toepassingen met gemiddelde snelheid |
| NCF 2944 | 220 | 300 | 48 | 3 | 355 | 465 | 2000 | 2400 | 8.7 | Hoge momentcapaciteit |
| NCF 2960 | 300 | 420 | 65 | 4 | 570 | 780 | 1500 | 1800 | 20.5 | Extra zware uitvoering |
| NJG 23-serie (binnenring zonder flens, buitenring dubbele flens) | ||||||||||
| NJG 2304 | 20 | 52 | 21 | 1.1 | 38.5 | 38 | 7500 | 9000 | 0.22 | Axiale verplaatsing toegestaan |
| NJG 2305 | 25 | 62 | 24 | 1.1 | 52 | 53 | 6700 | 8000 | 0.35 | Hoge snelheidsmogelijkheden |
| NJG 2306 | 30 | 72 | 27 | 1.1 | 65 | 68 | 6000 | 7000 | 0.5 | Algemeen doel |
| NJG 2307 | 35 | 80 | 31 | 1.5 | 82 | 88 | 5300 | 6300 | 0.7 | Voor trillende machines |
| NJG 2308 | 40 | 90 | 33 | 1.5 | 95 | 105 | 4800 | 5600 | 0.95 | Hoge radiale capaciteit |
| NJG 2309 | 45 | 100 | 36 | 1.5 | 108 | 122 | 4300 | 5000 | 1.25 | Industriële versnellingsbakken |
| NJG 2310 | 50 | 110 | 40 | 2 | 130 | 150 | 4000 | 4800 | 1.65 | Kraan haken |
| NJG 2311 | 55 | 120 | 43 | 2 | 145 | 170 | 3600 | 4300 | 2.1 | Mijnbouwapparatuur |
| NJG 2312 | 60 | 130 | 46 | 2.1 | 160 | 190 | 3400 | 4000 | 2.6 | Walserijen |
| NNF 50-serie (dubbele rij, gedeelde binnenring) | ||||||||||
| NNF 5004 | 20 | 42 | 30 | 0.6 | 47 | 51 | 5300 | 6300 | 0.35 | Dubbele rij, hoge stijfheid |
| NNF 5005 | 25 | 47 | 30 | 0.6 | 52 | 60 | 4800 | 5600 | 0.4 | Momentbelastingscapaciteit |
| NNF 5006 | 30 | 55 | 34 | 0.6 | 60 | 67 | 4300 | 5000 | 0.55 | Compacte dubbele rij |
| NNF 5007 | 35 | 62 | 36 | 0.6 | 67 | 88 | 3800 | 4500 | 0.75 | Zware toepassingen |
| NNF 5008 | 40 | 68 | 38 | 1 | 75 | 111 | 3600 | 4300 | 0.9 | Hoge belastingsdichtheid |
| NNF 5009 | 45 | 75 | 40 | 1 | 82 | 139 | 3200 | 3800 | 1.15 | Voor beperkte ruimte |
| NNF 5010 | 50 | 80 | 40 | 1 | 87 | 151 | 3000 | 3600 | 1.25 | Precisie toepassingen |
| Andere gemeenschappelijke series (NU 10, NU 22, NU 23 volledige complementvarianten) | ||||||||||
| NU 1008 | 40 | 68 | 15 | 1 | 48.5 | 53 | 6000 | 7000 | 0.28 | Standaard volledige aanvulling |
| NU 1012 | 60 | 95 | 18 | 1.1 | 68 | 78 | 4800 | 5600 | 0.55 | Ontwerp met hoge snelheid |
| NU 2208 | 40 | 80 | 23 | 1.1 | 85 | 92 | 5600 | 6700 | 0.6 | Verbeterde capaciteit |
| NU 2212 | 60 | 110 | 28 | 2 | 122 | 142 | 4300 | 5000 | 1.25 | Robuuste constructie |
| NU 2308 | 40 | 90 | 33 | 1.5 | 108 | 122 | 5000 | 6000 | 1 | Zwaar industrieel |
| NU 2312 | 60 | 130 | 46 | 2.1 | 178 | 212 | 3800 | 4500 | 2.5 | Toepassingen met extreme belasting |
Het volledig complementaire rolontwerp maximaliseert het aantal interne rollen, waardoor het lager de belasting gelijkmatiger kan verdelen. Deze structuur is vooral effectief in toepassingen met constante zware spanning of stootbelasting.
Vergeleken met standaard cilinderrollagers bereikt deze serie een hoger draagvermogen in een beperkte installatieruimte. Het helpt apparatuurontwerpers de systeemgrootte te verkleinen zonder dat dit ten koste gaat van de duurzaamheid.
De lagers zijn vervaardigd uit hoogwaardig lagerstaal met gecontroleerde warmtebehandeling en bereiken een sterke oppervlaktehardheid en verbeterde weerstand tegen vermoeidheid, slijtage en vervorming onder belasting.
Precisieslijpen en strikte maatvoering garanderen:
BMT Bearings past gestandaardiseerde productie- en inspectieprocessen toe in alle fasen:
Het productiemanagement volgt op ISO afgestemde kwaliteitssystemen, waardoor consistentie tussen batches wordt gegarandeerd voor industriële inkoopvereisten.
Deze lagers worden veel gebruikt in industrieën die duurzame en stabiele mechanische ondersteuning vereisen:
BMT Bearings ondersteunt OEM- en maatwerkproductie op basis van technische vereisten:
Deze flexibiliteit maakt integratie in verschillende industriële ontwerpen en vervangingsmarkten mogelijk.
Alle producten zijn voorbereid voor internationale verzending met beschermende industriële verpakkingen die zijn ontworpen om te voorkomen:
Elke batch wordt vóór verzending geïnspecteerd, inclusief:
Dit garandeert een traceerbare en stabiele kwaliteit voor wereldwijde klanten.
BMT Bearings heeft meer dan 20 jaar productie-ervaring in de productie van precisielagers. Het bedrijf richt zich op stabiele leveringsmogelijkheden, consistente productkwaliteit en technische ondersteuning voor industriële toepassingen.
De belangrijkste sterke punten zijn onder meer:
Wat is het belangrijkste voordeel van een volledig complementair ontwerp?
Hierdoor zijn er meer rollen in het lager mogelijk, waardoor de radiale belastingscapaciteit voor zware toepassingen toeneemt.
Zijn deze lagers geschikt voor hogesnelheidstoepassingen?
Ze zijn meer geschikt voor omstandigheden met gemiddelde tot lage snelheden en hoge radiale belasting.
Kunnen tekeningen of specificaties worden aangepast?
Ja. OEM-productie is beschikbaar op basis van technische tekeningen en toepassingsvereisten.
Waar worden deze lagers vaak gebruikt?
Ze worden veel gebruikt in versnellingsbakken, mijnbouwapparatuur, pompen, compressoren en industriële machinesystemen.
Adres
No.183, Longfeng, ten westen van de industriële zone van Zhangting, Yuyao, Ningbo, China
Tel